RAZPIS    VSI REZULTATI

  •  Najboljše rekreativke
  •  4 finalistke
  •  Najboljši 30 lučajev polno
  •  Najboljši štirje finalisti
  •  Igor Vesel podeljuje pokale in nagrade finalistkam
  •  Finalistke
  •  Finalisti
  • Igor, Marijan, Andreya in Srečko
  • Vodnjak in KD Krka
  • Nebojša, Alina, Laura in Stane
  • KD Krka in ŽKK Ozalj
  • KK Brežice in Mark Bortek iz KK Taborska jama
  • KK Železniki
  • KK Trebnje
  • Vodnjak in KD Krka
  • KK Slovenske Konjice
  • KK Ljubelj, KK Taborska jama,KK Triglav Kranj
  • Elektro prestiž - Libik
  • Sikirić, Predojević, Radešček, Radonjić
  • KK Prijedor
  • Medić, Križan in Milički
  • KK Kočevje
  • KK Kočevje
  • Renata, Mara in Martina
  • KD Krka in Vodnjak
  • Ema, Branko in Francka
  • KK Kočevje
  • Odpisani Jesenice
  • Šegina in Hrkač
  • KK Kranjska Gora
  • Igor Vesel, Robert Dular, Ljubo Rajer
  • Vodnjak, Rekreacija Tržič in KK Triglav Kranj
  • KK Kočevje
  •  Najboljše rekreativke

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33


FINALE - SOBOTA , 4.1.2020

#Priimek in imeekipapčspr
1 Mejač Jure KK Ljubelj 395 191 586 3
2 Papić Marijan KK Brežice 366 214 580 0
3 Šegina Miroslav KK Kupa Ozalj 376 202 578 2
4 Bortek Mark KK Taborska jama 394 181 575 1
5 Kepic Ivo Adergas 367 190 557 2
6 Bregač Franci KD Krka 398 145 543 6
7 Jerman TiNE Vodnjak 382 159 541 9
8 Novak Branko Vodnjak 367 168 535 5
#Priimek in imeekipapčspr
1 Korelc  Renata Vodnjak 364 186 550 7
2 Horvat Martina Vodnjak 356 183 539 6
3 Pavlič Sonja KD Krka 365 163 528 4
4 Dular Milka Vodnjak 364 161 525 7
5 Miklavčič Alenka KD Krka 360 163 523 8
6 Stare Novak Francka KK Triglav Kranj 352 144 496 9
7 Alpeza Andreya ŽKK Zaprešič 343 143 486 11
8 Movrin Sonja KK Kočevje 343 141 484 10


#M/ŽR/TPriimek in imeEkipaPolnoČiš.Sk.Pr.PDF
MTMejač JureKK Ljubelj3951915863pdf
MTPapič MarijanKK Brežice3662145800pdf
MTŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj3762025782pdf
MTBortek MarkKK Taborska jama3941815751pdf
MTKepic IvoAdergas3671905572pdf
MTBregač FranciKD Krka3981455436pdf
MTJerman TiNEVodnjak3821595419pdf
MTNovak BrankoVodnjak3671685355pdf
ŽTKorelc RenataVodnjak3641865507pdf
ŽTHorvat MartinaVodnjak3561835396pdf
ŽTPavlič SonjaKD Krka3651635284pdf
ŽTDular MilkaVodnjak3641615257pdf
ŽTMiklavčič AlenkaKD Krka3601635238pdf
ŽTStare Novak FranckaKK Triglav Kranj3521444969pdf
ŽTAlpeza AndreyaŽKK Zaprešič34314348611pdf
ŽTMovrin SonjaKK Kočevje34314148410pdf

V FINALU

#Priimek in imeekipapčspr
1 Papič Marijan KK Brežice 383 231 614 0
2 Bortek Mark KK Taborska jama 387 220 607 1
3 Mejač Jure KK Ljubelj 393 212 605 1
4 Šegina Miroslav KK Kupa Ozalj 384 218 602 1
5 Novak Branko Vodnjak 379 220 599 4
6 Kepic Ivo Adergas 382 209 591 1
7 Jerman TiNE Vodnjak 387 199 586 4
8 Radonjić Petar KK Mineral Teslič 375 206 581 1

 

#Priimek in imeekipapčspr
1 Korelc Renata Vodnjak 350 204 554 5
2 Horvat Martina Vodnjak 364 188 552 6
3 Miklavčič Alenka KD Krka 356 190 546 4
4 Movrin Sonja KK Kočevje 354 188 542 6
5 Dular Milka Vodnjak 354 183 537 4
6 Alpeza Andrya KK Zaprešič 355 181 536 4
7 Stare Novak Francka KK Triglav Kranj 330 203 533 8
8 Pavlič Sonja KD Krka 364 167 531 5

Moški tekmovalci

#Priimek in imeekipapčspr
1 Papić Marijan KK Brežice 383 231 614 0
2 Bortek Mark KK Taborska jama 387 220 607 1
3 Mejač Jure KK Ljubelj 393 212 605 1
4 Šegina Miroslav KK Kupa Ozalj 384 218 602 1
5 Novak Branko Vodnjak 379 220 599 4
6 Kepic Ivo Adergas 382 209 591 1
7 Jerman TiNE Vodnjak 387 199 586 4
8 Radonjić Petar KK Mineral Teslič 375 206 581 1
9 Bregač Franci KD Krka 385 195 580 3
10 Radešček Anton Vodnjak 394 186 580 6
11 Praprotnik Filip KK Triglav Kranj 381 198 579 2
12 Skalicky Gregor KD Krka 366 211 577 2
13 Vesel Igor Vodnjak 409 167 576 2
14 Rajh Aleš KK Kočevje 381 192 573 8
15 Sevnšek Tine KK Kočevje 368 203 571 2
16 Zupančič Jože Vodnjak 367 203 570 1
17 Somrak Karol KD Krka 383 186 569 7
18 Mijatović Siniša KK Rudar Prijedor 378 188 566 3
19 Milički Bruno otok Brač 361 203 564 1
20 Žibret Zoran KK Hrastnik 369 193 562 2
21 Toman Tomislav KK Kranjska Gora 368 192 560 5
22 Padovac Vitomir KK Kočevje 374 186 560 4
23 Mal Dušan KK Hrastnik 376 184 560 1
24 Lapuh Gorazd KK Brežice 363 196 559 1
25 Eržen Dušan KK Triglav Kranj 378 181 559 5
26 Baša Mitja KD Krka 371 187 558 3
27 Roguljič Srečko KK Brežice 372 186 558 3
28 Porenta Slavko KK Iskra Ljubljana 358 199 557 1
29 Geršak Drago KK Kranjska Gora 374 183 557 6
30 Fideršek Andrej KK Slovenske Konjice 377 180 557 7
31 Šprajcer Martin Vidnjak 364 191 555 2
32 Demšar Tomaž KK Železniki 359 194 553 6
33 Škrlec Smiljan KK Hrastnik 369 183 552 4
34 Vereš Dejan KK Kočevje 369 182 551 4
35 Sluga Miran KK Kranjska Gora 368 181 549 3
36 Demšar David KK Železniki 378 170 548 2
37 Klobučar Jože Vodnjak 380 168 548 2
38 Šimc Aleš KD Krka 356 191 547 8
39 Grujić Dušan KK Slovenske Konjice 373 171 544 9
40 Križan Matjaž Vodnjak 364 179 543 9
41 Vogrin Žarko KK Slovenske Konjice 339 202 541 4
42 Zupančič Branko Vodnjak 357 183 540 2
43 Brezovar Marko KD Krka 369 170 539 5
44 Gričar Igor KK Kočevje 385 154 539 8
45 Medić Duško otok Korčula 371 167 538 4
46 Rukše Branko Vodnjak 359 176 535 6
47 Avguštin Branko Vodnjak 369 165 534 6
48 Bevk Igor KK Železniki 360 173 533 8
49 Prezelj Milan KK Železniki 376 157 533 11
50 Šmid Jure KK Železniki 356 176 532 6
51 Jelenc Frančišek KK Železniki 373 158 531 8
52 Jesenšek Štefan KK Taborska Jama 368 162 530 6
53 Radonjič Milovan KK Kranjska Gora 371 159 530 7
54 Kobe Zlatko Vodnjak 363 165 528 9
55 Bardič Ivan KK Kranjska Gora 351 174 525 6
56 Vengust Drago KK Slovenske Konjice 349 175 524 12
57 Uranič Klemen KK Triglav Kranj 352 168 520 7
58 Sikirić Dino KK Rudar Prijedor 365 154 519 12
59 Juko Dušan KK Kranjska Gora 357 160 517 7
60 Jorgič Senad KK Kočevje 347 168 515 8
61 Benedičič Janez KK Železniki 345 169 514 5
62 Jelenc Egon KK Železniki 359 153 512 9
63 Markelj Jure KK Železniki 363 149 512 5
64 Štricelj Gorazd KK Jelenc EgonKočevje 362 148 510 5
65 Hrkač Vlado KK Željezničar Osijek 346 163 509 3
66 Šmid Rok KK Železniki 364 145 509 10
67 Volf Vili Vodnjak 356 148 504 11
68 Pavlin Stane KD Krka 356 146 502 11
69 Škrlec Patrick KK Hrastnik 336 165 501 6
70 Ovniček Miran Vodnjak 363 138 501 10
71 Babič Goran KK Rudar Prijedor 339 153 492 7
72 Žagar Aleš KK Kočevje 340 151 491 2
73 Drinčić Nedeljko KK Rudar Prijedor 339 150 489 17

Moški rekreativci

#Priimek in imeekipapčspr
1 Turk Sebastijan Vodnjak 393 169 562 6
2 Jalovec Anton KK Kočevje 365 193 558 2
3 Ivanič Jaka Vodnjak 359 194 553 3
4 Virant Sebastjan Vodnjak 380 173 553 4
5 Kreča Marjan Dormeo Zagorje 358 192 550 3
6 Gerdenc Jože Vodnjak 349 200 549 5
7 Karun Janko ABC Rent a Car 352 194 546 5
8 Pureber Dušan Vodnjak 381 164 545 11
9 Smrekar Beno Vodnjak 360 183 543 3
10 Mušič Boris Grintovec 360 175 535 2
11 Brodarič Mihael Vodnjak 360 174 534 5
12 Džankovič Fadilj Vodnjak 367 167 534 11
13 Hočevar Milenko Odpisani Jesenice 377 157 534 6
14 Rajer Ljubo KD Krka 350 183 533 5
15 Žumer Janez ABC Rent a Car 366 167 533 6
16 Zupančič Drago Vodnjak 361 167 528 2
17 Berkopec Janez Vodnjak 372 153 525 10
18 Poglajen Franc Dormeo Zagorje 353 169 522 10
19 Jenič Branko Vodnjak 354 166 520 8
19 Bučar Stane Vodnjak 354 166 520 8
21 Šter Milan Vodnjak 360 159 519 4
22 Džankovič Fako Vodnjak 331 186 517 4
23 Kebelj Alojz DU Novo mesto 373 143 516 9
24 Zrilič Željko Vodnjak 344 170 514 6
25 Laznik Adolf Dormeo Zagorje 346 166 512 7
26 Logo Enis KK Kočevje 349 162 511 11
27 Perko Franc Dormeo Zagorje 361 150 511 5
28 Jankovič Marko Vodnjak 353 157 510 6
29 Pristov Gorazd Odpisani Jesenice 359 151 510 10
30 Turk Mitja Vodnjak 342 166 508 13
31 Šimic Drago Vodnjak 357 151 508 7
32 Dular Robert Vodnjak 352 155 507 12
33 Gosenca Zdenko Vodnjak 363 144 507 11
34 Prelec Andraž KK Železniki 359 145 504 12
35 Bihar Josip KD Krka 342 159 501 7
36 Vončina Alojz KK Kočevje 328 171 499 7
37 Novak Robert Dormeo Zagorje 349 146 495 7
38 Beras Franc DU Krim Rudnik 348  144  492  10
39 Željko Alojz Vodnjak 342 149 491 12
40 Burja Bojan Dormeo Zagorje 345 145 490 4
41 Kostič Nebojša Vodnjak 358 127 485 17
42 Pilič Miloš Vodnjak 337 146 483 15
43 Demšar Borut KK Železniki 342 140 482 14
44 Draganjac Drago Vodnjak 339 139 478 15
45 Lipovec Ivan KK Kočevje 327 150 477 9
45 Draganjac Drago Vodnjak 338 137 475 14
46 Kotnjek Brane KK Kočevje 334 131 465 13
47 Krhin Martin Mahovci 344 119 463 19
48 Markelj Luka KK Železniki 336 125 461 10
49 Lotrič Jošt KK Železniki 323 137 460 18
50 Vidic Jože Mahovci 325 132 457 15
51 Urh Alojz KK Kočevje 334 122 456 16
52 Šturm Stojan DU Novo mesto 336 120 456 17
53 Seničar Marjan Mahovci 315 119 434 14
54 Demšar Boris KK Železniki 287 142 429 14
55 Rupnik Miha KK Kočevje 306 122 428 17
56 Peterlin Aleš Vodnjak 289 132 421 14
57 Rotar Janez KK Kočevje 292 128 420 13

Ženske tekmovalke

#Priimek in imeekipapčspr
1 Korelc Renata Vodnjak 350 204 554 5
2 Horvat Martina Vodnjak 364 188 552 6
3 Miklavčič Alenka KD Krka 356 190 546 4
4 Movrin Sonja KK Kočevje 354 188 542 6
5 Dular Milka Vodnjak 354 183 537 4
6 Alpeza Andreya ŽKK Zaprešič 355 181 536 4
7 Stare Novak Francka KK Triglav Kranj 330 203 533 8
8 Pavlič Sonja KD Krka 364 167 531 5
9 Mohar Anita Vodnjak 343 187 530 2
10 Križanić Vesna ŽKK Kupa Ozalj 385 141 526 9
11 Pavlin Laura KD Krka 351 173 524 6
12 Zupančič Silva KK Trebnje 358 165 523 2
13 Veber Jarc Milena KK Trebnje 379 142 521 9
14 Božičević Irena ŽKK Kupa Ozalj 354 166 520 5
15 Jerman Damjana Vodnjak 347 170 517 7
16 Čahuk Duša KK Kočevje 361 156 517 11
17 Čefarin Mara Vodnjak 346 169 515 10
18 Maja Zupanc KK Triglav Kranj 356 153 509 7
19 Petrinčič Alina KD Krka 326 158 484 8
20 Vencelj Iris KK Trebnje 310 144 454 11
21 Novak Mojca KK Kočevje 342 112 454 17
22 Oven Jelka KK Trebnje 313 131 444 18
23 Zaletelj Stanka KK Trebnje 281 97 378 20

Ženske rekreativke

#Priimek in imeekipapčspr
1 Zajc Ema DU Tržič 364 159 523 9
2 Lipar Bojanka DU Mali Slatnik 361 127 488 14
3 Barbo Slavka DU Mali Slatnik 346 139 485 16
4 Fister Polona Rekreacija Tržič 328 150 478 10
5 Beras Nežka DCA 328 148 476 14
6 Skela Veronika KK Iskra Ljubljana 332 139 471 14
7 Maver Julka DU Novo mesto 316 153 469 13
8 Kotar Silva Vodnjak 330 126 456 12
9 Dragan Joži DU Novo mesto 331 107 438 22
10 Seničar Fani DU Mali Slatnik 312 114 426 18
11 Nikolič Kati DU Novo mesto 305 110 415 19
12 Sikirić Silvana KK Rudar Prijedor 319 94 413 20
13 Hribar Martina DU Novo mesto 292 117 409 18
14 Predojević Dubravka KK Rudar Prijedor 296 109 405 22
15 Avsec Irena DU Mali Slatnik 269 101 370 25

#M/ŽR/TPriimek in imeEkipaPolnoČiš.Sk.Pr.PDF
1MTPapić MarijanKK Brežice3832316140pdf
2MTBortek MarkKK Taborska jama3872206071pdf
3MTMejač JureKK Ljubelj3932126051pdf
4MTŠegina MiroslavKK Kupa Ozalj3842186021pdf
5MTNovak BrankoVodnjak3792205994pdf
6MTKepic IvoAdergas3822095911pdf
7MTJerman TiNEVodnjak3871995864pdf
8MTRadonjić PetarKK Mineral Teslič3752065811pdf
9MTBregač FranciKD Krka3851955803pdf
10MTRadešček AntonVodnjak3941865806pdf
11MTPraprotnik FilipKK Triglav Kranj3811985792pdf
12MTSkalicky GregorKD Krka3662115772pdf
13MTVesel IgorVodnjak4091675762pdf
14MTRajh AlešKK Kočevje3811925738pdf
15MTSevnšek TineKK Kočevje3682035712pdf
16MTZupančič JožeVodnjak3672035701pdf
17MTSomrak KarolKD Krka3831865697pdf
18MTMijatović SinišaKK Rudar Prijedor3781885663pdf
19MTMilički Brunootok Brač3612035641pdf
20MTŽibret ZoranKK Hrastnik3691935622pdf
21MRTurk SebastijanVodnjak3931695626pdf
22MTToman TomislavKK Kranjska Gora3681925605pdf
23MTPadovac VitomirKK Kočevje3741865604pdf
24MTMal DušanKK Hrastnik3761845601pdf
25MTLapuh GorazdKK Brežice3631965591pdf
26MTEržen DušanKK Triglav Kranj3781815595pdf
27MRJalovec AntonKK Kočevje3651935582pdf
28MTBaša MitjaKD Krka3711875583pdf
29MTRoguljič SrečkoKK Brežice3721865583pdf
30MTPorenta SlavkoKK Iskra LJ3581995571pdf
31MTGeršak DragoKK Kranjska Gora3741835576pdf
32MTFideršek AndrejKK Sl. Konjice3771805577pdf
33MTŠprajcer MartinVodnjak3641915552pdf
34ŽTKorelc RenataVodnjak3502045545pdf
35MRIvanič JakaVodnjak3591945533pdf
36MTDemšar TomažKK Železniki3591945536pdf
37MRVirant SebastjanVodnjak3801735534pdf
38ŽTHorvat MartinaVodnjak3641885526pdf
39MTŠkrlec SmiljanKK Hrastnik3691835524pdf
40MTVereš DejanKK Kočevje3691825514pdf
41MRKreča MarjanDormeo Zagorje3581925503pdf
42MRGerdenc JožeVodnjak3492005495pdf
43MTSluga MiranKK Kranjska Gora3681815493pdf
44MTDemšar DavidKK Železniki3781705482pdf
45MTKlobučar JožeVodnjak3801685482pdf
46MTŠimc AlešKD Krka3561915478pdf
47MRKarun JankoABC Rent a Car3521945465pdf
48ŽTMiklavčič AlenkaKD Krka3561905464pdf
49MRPureber DušanVodnjak38116454511pdf
50MTGrujić DušanKK Sl. Konjice3731715449pdf
51MRSmrekar BenoVodnjak3601835433pdf
52MTKrižan MatjažVodnjak3641795439pdf
53ŽTMovrin SonjaKK Kočevje3541885426pdf
54MTVogrin ŽarkoKK Sl. Konjice3392025414pdf
55MTZupančič BrankoVodnjak3571835402pdf
56MTBrezovar MarkoKD Krka3691705395pdf
57MTGričar IgorKK Kočevje3851545398pdf
58MTMedić Duškootok Korčula3711675384pdf
59ŽTDular MilkaVodnjak3541835374pdf
60ŽTAlpeza AndreyaŽKK Zaprešič3551815364pdf
61MTRukše BrankoVodnjak3591765356pdf
62MRMušič BorisGrintovec3601755352pdf
63MRBrodarič MihaelVodnjak3601745345pdf
64MRDžankovič FadiljVodnjak36716753411pdf
65MTAvguštin BrankoVodnjak3691655346pdf
66MRHočevar MilenkoOdpisani Jesenice3771575346pdf
67ŽTStare Novak FranckaKK Triglav Kranj3302035338pdf
68MRRajer LjuboKD Krka3501835335pdf
69MTBevk IgorKK Železniki3601735338pdf
70MRŽumer JanezABC Rent a Car3661675336pdf
71MTPrezelj MilanKK Železniki37615753311pdf
72MTŠmid JureKK Železniki3561765326pdf
73ŽTPavlič SonjaKD Krka3641675315pdf
74MTJelenc FrančišekKK Železniki3731585318pdf
75ŽTMohar AnitaVodnjak3431875302pdf
76MTJesenšek ŠtefanKD Taborska jama3681625306pdf
77MTRadonjić MilovanKK Kranjska Gora3711595307pdf
78MRZupančič DragoVodnjak3611675282pdf
79MTKobe ZlatkoVodnjak3631655289pdf
80ŽTKrižanić VesnaŽKK Kupa Ozalj3851415269pdf
81MTBardič IvanKK Kranjska Gora3511745256pdf
82MRBerkopec JanezVodnjak37215352510pdf
83MTVengust DragoKK Sl. Konjice34917552412pdf
84ŽTPavlin LauraKD Krka3511735246pdf
85ŽTZupančič SilvaKK Trebnje3581655232pdf
86ŽREma ZajcDU Tržič3641595239pdf
87MRPoglajen FrancDormeo Zagorje35316952210pdf
88ŽTVeber Jarc MilenaKK Trebnje3791425219pdf
89MTUranič KlemenKK Triglav Kranj3521685207pdf
90ŽTBožičević IrenaŽKK Kupa Ozalj3541665205pdf
91MRJenič BrankoVodnjak3541665208pdf
92MRBučar StaneVodnjak3541665208pdf
93MRŠter MilanVodnjak3601595194pdf
94MTSikirić DinoKK Rudar Prijedor36515451912pdf
95MRDžankovič FakoVodnjak3311865174pdf
96ŽTJerman DamjanaVodnjak3471705177pdf
97MTJuko DušanKK Kranjska Gora3571605177pdf
98ŽTČahuk DušaKK Kočevje36115651711pdf
99MRKebelj AlojzDU Novo mesto3731435169pdf
100ŽTČefarin MaraVodnjak34616951510pdf
101MTJorgić SenadKK Kočevje3471685158pdf
102MRZrilič ŽeljkoVodnjak3441705146pdf
103MTBenedičič JanezKK Železniki3451695145pdf
104MRLaznik AdolfDormeo Zagorje3461665127pdf
105MTJelenc EgonKK Železniki3591535129pdf
106MTMarkelj JureKK Železniki3631495125pdf
107MRLogo EnisKK Kočevje34916251111pdf
108MRPerko FrancDormeo Zagorje3611505115pdf
109MRJankovič MarkoVodnjak3531575106pdf
110MRPristov GorazdOdpisani Jesenice35915151010pdf
111MTŠtricelj GorazdKK Kočevje3621485105pdf
112MTHrkač VladoKK Željezničar Osijek3461635093pdf
113ŽTZupanc MajaKK Triglav Kranj3561535097pdf
114MTŠmid RokKK Železniki36414550910pdf
115MRTurk MitjaVodnjak34216650813pdf
116MRŠimic DragoVodnjak3571515087pdf
117MRDular RobertVodnjak35215550712pdf
118MRGosenca ZdenkoVodnjak36314450711pdf
119MTVolf ViliVodnjak35614850411pdf
120MRPrelec AndražKK Železniki35914550412pdf
121MTPavlin StaneKD Krka35614650211pdf
122MTŠkrlec PatrickKK Hrastnik3361655016pdf
123MRBihar JosipKD Krka3421595017pdf
124MTOvniček MiranVodnjak36313850110pdf
125MRVončina AlojzKK Kočevje3281714997pdf
126MRNovak RobertDormeo Zagorje3491464957pdf
127MTBabič GoranKK Rudar Prijedor3391534927pdf
128MRBeras FrancDU Krim Rudnik34814449210pdf
129MTŽagar AlešKK Kočevje3401514912pdf
130MRŽeljko AlojzVodnjak34214949112pdf
131MRBurja BojanDormeo Zagorje3451454904pdf
132MTDrinčić NedeljkoKK Rudar Prijedor33915048917pdf
133ŽRLipar BojanaDU Mali Slatnik36112748814pdf
134ŽRBarbo SlavkaDu Mali Slatnik34613948516pdf
135MRKostič NebojšaVodnjak35812748517pdf
136ŽTPetrinčič AlinaKD Krka3261584848pdf
137MRPilić MilošVodnjak33714648315pdf
138MRDemšar BorutKK Železniki34214048214pdf
139ŽRFister PolonaRekreacija Tržič32815047810pdf
140MRDraganjac DragoVodnjak33913947815pdf
141MRLipovec IvanKK Kočevje3271504779pdf
142ŽRBeras NežkaDCA32814847614pdf
143ŽRSkela VeronikaKK Iskra LJ33213947114pdf
144ŽRMaver JulkaDU Novo mesto31615346913pdf
145MRKotnjek BraneKK Kočevje33413146513pdf
146MRKrhin MartinMahovci34411946319pdf
147MRMarkelj LukaKK Železniki33612546110pdf
148MRLotrič JoštKK Železniki32313746018pdf
149MRVidic JožeMahovci32513245715pdf
150ŽRKotar SilvaVodnjak33012645612pdf
151MRUrh AlojzKK Kočevje33412245616pdf
152MRŠturm StojanDU Novo mesto33612045617pdf
153ŽTVencelj IrisKK Trebnje31014445411pdf
154ŽTNovak MojcaKK Kočevje34211245417pdf
155ŽTOven JelkaKK Trebnje31313144418pdf
156ŽRDragan JožiDU Novo mesto33110743822pdf
157MRSeničar MarjanMahovci31511943414pdf
158MRDemšar BorisKK Železniki28714242914pdf
159MRRupnik MihaKK Kočevje30612242817pdf
160ŽRSeničar FaniDU Mali Slatnik31211442618pdf
161MRPeterlin AlešVodnjak28913242114pdf
162MRRotar JanezKK Kočevje29212842013pdf
163ŽRNikolić KatiDU Novo mesto30511041519pdf
164ŽRSikirić SilvanaKK Rudar Prijedor3199441320pdf
165ŽRHribar MartinaDU Novo mesto29211740918pdf
166ŽRPredojević DubravkaKK Rudar Prijedor29610940522pdf
167ŽTZaletelj StankaKK Trebnje2819737820pdf
168ŽRAvsec IrenaDU Mali Slatnik26910137025pdf